Bir öz eleştiri sorusu.

Yaşam Tarzı Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3,5 MB
  • Version 1.7.1
  • Dil Türkçe
  • Firma PIONE STUDIO
Her gün sizinle ilgilenen bir mobil uygulama isterseniz, Bir öz eleştiri sorusu uygulamasına sahip olabilirsiniz.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuz artık sizinle daha çok ilgilenecek. Sahip olacağınız Bir öz eleştiri sorusu mobil uygulaması ile her gün kendinizi eleştirebileceğiniz değerde sorular ile karşı karşıya kalacaksınız. Mobil cihazınız kendinizi daha iyi hissetmeniz amacıyla artık daha duyarlı bir şekilde çalışacaktır.

Soruyu cevaplayabilirsin veya istemiyorsan cevaplamayabilirsin. Her gün buna benzer bir soru alacaksın. 1 yıl sonra, aynı soru sana tekrar sorulacak.
Eğer bir yıl önceki cevabın sana gösterilseydi, ve aynı soru tekrar sorulsaydı bu sefer cevabın nasıl olurdu? Bir yıl öncekiyle aynı mı olurdu? Farklı mı olurdu? Tüm sorular kendinizi daha iyi hissetmeniz amacıyla özel olarak hazırlanmıştır. 

Birbirinden farklı sorular ile kendinizi gün içerisinde eğlendirmek için sizde Bir öz eleştiri sorusu mobil uygulamasına ücretsiz olarak sahip olun. Uygulamanın özel içerikleri doğrultusunda kendinize eşsiz bir eğlence sunabilirsiniz. Her gün bildirim şeklinde özel sorular ile karşı karşıya kalacaksınız. Soruları cevaplayarak kendinizi nasıl hissettiğinizi Bir öz eleştiri sorusu uygulaması ile paylaşabilirsiniz. 

Bir öz eleştiri sorusu. indir